x
Wiosna! Czas na rower!

Wiosna! Czas na rower!

Dookoła czuć i widać wiosnę. Widać też coraz więcej rowerzystów. W ostatni weekend na ścieżce rowerowej wokół Tatr aż zaroiło się od małych i dużych wielbicieli dwóch kółek.

I nie można się temu dziwić - świetna infrastruktura rowerowa, asfaltowe, niewymagające trasy dla całej rodziny, miejsca postojowe, przepiękne widoki na Tatry, Babią Górę i Gorce, wspaniałe słońce, a wokół kwitnące krokusy i budząca się do życia przyroda. Wszystko zachęca do wycieczek rowerowych. Blisko 100 km nowych tras rowerowych czeka!     Jak wyglądają trasy Szlaku wokół Tatr i towarzyszące im atrakcje? Zobacz nasz film promocyjny:     Wiele ciekawych propozycji wycieczek po trasach Szlaku wokół Tatr od Nowego Targu przez Czarny Dunajec aż na Słowację do Trzciany, oraz w Kieżmarku, Liptowskim Mikulaszu i okolicach znajdziecie w naszym przewodniku rowerowym:
 
Opisy dostępnych tras rowerowych: ZOBACZ TUTAJ 
  Mapy tras: ZOBACZ TUTAJ    Profile tras: ZOBACZ TUTAJ 
 Przypominamy, że przepisy obowiązujące rowerzystów na Słowacji i w Polsce różnią się i dlatego udając się na wycieczkę Szlakiem wokół Tatr warto pamiętać o najważniejszych przepisach. Można je sprawdzić w naszym przewodniku na ostatniej stronie lub na świetnej infografice na tablicy informacyjnej dostępnej m.in. tutaj:    A tym, którzy jeszcze nie przygotowali swojego roweru do nowego sezonu polecamy bardzo dobry artykuł:   
 
Udostępnij facebook twitter

Partnerzy projektu

Euroregion "Tatry"
EUWT TATRY
Miasto Nowy Targ
Gmina Czarny Dunajec
Gmina Nowy Targ
Gmina Szaflary
Gmina Łapsze Niżne
Mesto Kežmarok
Mesto Liptovský Mikuláš
Mesto Trstená
Mesto Spišská Belá
Mesto Stará Ľubovňa
Obec Suchá Hora
Obec Hladovka
Obec Liesek
Obec Nižná
Obec Vrbov
Obec Huncovce
Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr
Portal współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A PL-SK 2014-2020


Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr
Modernizacja portalu dofinansowana ze środków Ministerstwa Rozwoju