O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Trasa narciarska "Śladami Olimpijczyków" wśród najlepszych tras rodzinnych w Polsce!

Trasa narciarska "Śladami Olimpijczyków" wśród najlepszych tras rodzinnych w Polsce!
Koniec lutego i pierwsze cieplejsze dni już za nami. Nie oznacza to, że musimy rezygnować z przygody z biegówkami.

Udostępnij:
google plus mail

Wciąż doskonałe warunki narciarskie panują w dolinie Lepietnicy w Obidowej w Gminie Nowy Targ na szlaku "Śladami Olimpijczyków". Przypomnijmy, że powstał on kilka lat temu w ramach polsko-słowackiego mikroprojektu dofinansowanego przez Euroregion "Tatry". Od tamtej pory rozwija się coraz bardziej, jest profesjonalnie przygotowywany ratrakiem, powstała polana treningowa sztucznie naśnieżana, wypożyczalnia sprzętu, do dyspozycji jest też parking i możliwość lekcji z instruktorem.
W ostatnich dniach otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość, że szlak "Śladami Olimpijczyków" z Obidowej na Turbacz znalazł się wśród najlepszych rodzinnych tras na biegówki w Polsce w zestawieniu niemieckiej marki C&A!
Zapraszamy do zapoznania się z tym zestawieniem i całym artykułem na stronie internetowej: https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/najlepsze-trasy-na-biegowki-z-dziecmi.  
 
fot. arch. Urząd Gminy Nowy Targ
 

Aktualności
Wycieczka nr 3 - Spiskie specjały
Spiskie Specjały - czyli starannie dobrane lokalne spiskie składniki pozwalające rozsmakować się w Spiszu:
Wycieczka nr 2 - Przez niedzickie włości
Zapominając o granicach państwowych udaliśmy się w podróż po dawnych włościach niedzickich, czyli terenach w okolicy Zamku w Niedzicy, na Spiszu/ Spišu.
Wycieczka nr 1 - Za pociągiem na Orawę
Za pociągiem na Orawę, czyli z Nowego Targu do słowackiego orawskiego Liesku i z powrotem.
^